Продавець Аероком - вентиляция, кондиционирование, отопление розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
178 відгуків
+380 (96) 743-05-16
+380 (50) 282-88-30
ул.Тепличная-15, офис 2, Дніпро, Україна
Аероком - вентиляція, кондиціонування, опалення

Стерилізація і фільтрація повітря в сучасних кондиціонерах Mitsubishi Electric

Принцип дії Plasma Quad

Система Plasma Quad позбавляє повітря від чотирьох небезпечних забруднювачів: бактерій, вірусів, алергенів і пилу.

Внутрішній блок MSZ-FH оснащений високовольтними вольфрамовими електродами, що перетворюють повітря між ними в іонізований газ — плазму. Сформований системою Plasma Quad сильне електричне поле повністю перекриває площа фільтра (рис. 1), утворюючи суцільну завісу плазми, яка руйнує бактерії та інактивує віруси.

Бактерії

Тестування антибактеріальних властивостей системи очищення повітря Plasma Quad проводилося в Науково-дослідному центрі навколишнього середовища ім. Китасато (Японія). У тестовій лабораторії в приміщенні об'ємом 25 кубічних метрів розпилювали аерозоль, що містить золотистий стафілокок (штам № 12732 по каталогу NBRC) в концентрації 109 КУО на мілілітр. За три години обробки повітря кондиціонером MSZ-FH25VE концентрація життєздатних бактерій зменшилася на 99,92% (рис. 2). За результатами дослідження видано висновок KRCES-Bio № 23_0311.

Віруси

Для випробування противірусної ефективності системи Plasma Quad в приміщенні об'ємом 25 кубічних метрів розпилювали аерозоль, що містить повноцінний вірус грипу H3N2, хоча зазвичай виробники обмежуються речовинами, що імітують вірус, в невеликій камері об'ємом 1 кубометр. Система Plasma Quad довела свою ефективність, нейтралізувавши 99% вірусів за 65 хвилин.

На малюнку 3 показані клітини печінки собаки в чашці Петрі. Вони стають прозорими при ураженні вірусом грипу H3N2 при вимкненій системі очищення (ліворуч). Через 65 хвилин роботи Plasma Quad культуру живих клітин знову інфікували аерозолем з повітря. У правій частині малюнка вміст чашок Петрі має синій колір, що свідчить про практично повної інактивації вірусу.

Алергени і пил

Система очищення повітря Plasma Quad дозволяє руйнувати алергени, що містяться в повітрі. Як правило, алергенами є білкові молекули, тривимірна структура яких підтримується за рахунок зв'язків між атомами сірки. Це можуть бути останки мікроскопічних кліщів, продукти їх життєдіяльності, пилок. Плазма руйнує зв'язку між атомами сірки, і денатурований білок-алерген вже не здатний викликати алергічну реакцію. При низькій швидкості вентилятора система видаляє 94% найдрібнішої котячої шерсті і лупи, а також 98% пилку, вз]вешенной в повітрі. Ефективність підтверджена Інститутом алергенів навколишнього середовища р. в Токіо (Японія), про що видано висновок ITEA No. 12M-RPTFEBO22.

В рамках цього експерименту було встановлено, що Plasma Quad при низькій швидкості обертання вентилятора видаляє 88,6% зваженої в повітрі пилу і кліщів.

Дрібнодисперсні частинки PM 2.5

Особливу небезпеку у великих сучасних містах, а також у районах великих лісових пожеж становлять дрібні тверді частинки, звані PM (від англ. particulate matter). Безліч таких частинок міститься у вихлопі дизельних двигунів, широко поширених в Європі. Частинки розміром менше 2,5 мкм, що більш ніж в 20 разів менше діаметра людського волосся, позначаються PM 2.5.

Дихальна система людини не здатна затримувати такі дрібнодисперсні частинки, тому з легких вони разом з киснем потрапляють у кров і розносяться по організму. Найбільш небезпечні поліциклічні ароматичні вуглеводні, які надають сильну канцерогенну і токсичну дію.

Компанія Mitsubishi Electric Corporation розробила поліпшену систему Plasma Quad Plus, якою будуть оснащуватися кондиціонери серії Делюкс наступного покоління MSZ-LN. На додаток до зазначених вище механізмів дії вона здатна ефективно затримувати дрібнодисперсні частинки PM 2.5. Принципом дії системи стерилізації і тонкої фільтрації повітря Plasma Quad Plus буде присвячена стаття в одному з наступних випусків журналу.

Бактерицидний фільтр з іонами срібла

Компанія Mitsubishi Electric Corporation, починаючи з 2016 р., комплектує внутрішні блоки побутової серії нової бактерицидної фільтруючої вставкою з іонами срібла: настінного конструктивного виконання MSZ-FH, MSZ-EF, MSZ-SF25~50, MSZ-HJ, підлогові блоки MFZ-KJ і касетні блоки MLZ-KA. Бактерицидну обробку повітря новий фільтр виконує за рахунок найдрібніших частинок срібла, вбудованих в основу фільтра. Цілющі і протимікробні властивості іонів срібла відомі дуже давно. В наш час поширена теорія, згідно якої іони срібла надаю бактеріостатичну і бактерицидну дію. Іони закріплюються на поверхні бактеріальне клітини і порушують деякі її функції, наприклад, поділ, забезпечуючи бактеріостатичний ефект. Якщо іони срібла проникають через клітинну мембрану, то всередині патогенної бактеріальної клітини вони порушують її метаболізм, і в результаті клітина гине. Ефективність бактерицидної обробки повітря з допомогою фільтрувальної вставки Mitsubishi Electric протестував і підтвердив японський інститут «BOKEN Quality Evaluation Institute». Середній термін служби бактерицидний фільтр з іонами срібла становить 1 рік, тому передбачені додаткові змінні комплекти.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner