Продавець Аероком - вентиляция, кондиционирование, отопление розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
178 відгуків
+380 (96) 743-05-16
+380 (50) 282-88-30
ул.Тепличная-15, офис 2, Дніпро, Україна
Аероком - вентиляція, кондиціонування, опалення

Lossnay від Mitsubishi Electric - комплексне рішення для комфорту та енергоефективності

Lossnay від Mitsubishi Electric - комплексне рішення для комфорту та енергоефективності

Стан повітряного середовища у сучасних житлових і громадських будівель, особливо в містах, залежить від параметрів зовнішнього повітря і інтенсивності внутрішніх джерел забруднення. Наявність навіть малих джерел забруднення в закритому приміщенні служить причиною скупчення шкідливих для здоров'я речовин у високій концентрації. Повітря забруднюється діоксидом вуглецю, що виділяється в процесі дихання, продуктами неповного згорання побутового газу, а також речовинами, що утворюються в ході розкладання полімерних оздоблювальних матеріалів. Так, матеріали на основі полівінілхлориду виділяє в повітряне середовище бензол, толуол, етилбензол, циклогексан, ксилол, бутиловий спирт та інші вуглеводні. Деревностружкові плити на фенолформальдегідної і мочевиноформальдегидной основі забруднюють повітря фенолом, формальдегідом, аміаком. Килимові покриття з хімічних волокон служать джерелом стиролу, изофенола, сірчистого ангідриду.

Ось чому створення оптимального повітряного середовища в житлових і громадських будівлях — важлива гігієнічна та інженерно-технічна проблема. Один з основних етапів її вирішення — забезпечення необхідних параметрів повітрообміну. У сучасних будівлях ця задача вирішується за допомогою приточно-витяжна вентиляція, в той час як за тепловий комфорт відповідають системи кондиціонування.

Вже майже 20 років корпорація Mitsubishi Electric поставляє на російський ринок системи кондиціонування і припливно-витяжні установки з рекуперацією теплоти під торговою маркою Lossnay («Лоссней»). Ці установки зарекомендували себе як енергоефективне і надійне обладнання, яке забезпечує необхідні якісні показники повітря в приміщенні.

У середині 2015 року на російському ринку з'явилося обладнання нового покоління, розроблений компанією Mitsubishi Electric з урахуванням європейських вимог до енергоефективності вентиляційного обладнання (EuP Lot 11). Ефективність рекуперації нових моделей припливно-витяжних установок серії LGH-RVX-E, що забезпечують подачу повітря в діапазоні від 150 до 2000 м3/год, може досягати 85%. Вони працюють в режимах рекуперації теплоти, без теплообміну або в автоматичному режимі. Низьке споживання електроенергії вдалося досягти, застосувавши вентилятори з безколекторними двигунами постійного струму. З установками поставляються два повітряних фільтра класу G3 (EU3) — для подачі і витяжки. Також можлива поставка високоефективних повітряних фільтрів F7 (EU7).

Lossnay — комплексне рішення для комфорту та енергоефективності
Рис. 2а

Передбачена робота цих установок в холодний період року: якщо температура зовнішнього повітря знаходиться в діапазоні від -15 °C до -10 °C — припливний вентилятор працює переривчасто (60 хв. — вкл., 10 хв. — викл.); а якщо температура опускається нижче -15 °C, то припливний вентилятор працює протягом 5 хвилин, а протягом 55 хвилин знаходиться в режимі очікування. Однак, ці обмеження можна подолати, оскільки в системі управління установок Лоссней передбачена можливість управління роботою виносного нагрівача, призначеного для попереднього підігріву зовнішнього повітря.

З допомогою русифікованого пульта управління можна задавати один з чотирьох режимів продуктивності вентилятора, при цьому в кожному режимі є можливість адаптації напірно-витратних характеристик існуючої мережі повітроводів. Можна також організовувати підпір або розрядження повітря всередині обслуговуваного приміщення, а також здійснювати включення і вимикання системи по будь-якому зовнішньому сигналу, наприклад від BMS-системи або датчика вуглекислого газу.

Для розміщення установок продуктивністю 1500 і 2000 м3/год висотою 800 міліметрів потрібні спеціальні приміщення. Для вирішення цієї проблеми компанія Mitsubishi Electric, починаючи з кінця 2015 року, пропонує варіант установок «Лоссней» продуктивністю 1500, 2000, 2500 м3/год з вертикальним габаритом всього 500 міліметрів.

Їх можна розташовувати за підшивною стелею та проводити технічне обслуговування знизу.

Досі блоки кондиціонерів комерційної серії Mr. Slim могли працювати спільно з установками припливно-витяжної вентиляції «Лоссней» тільки при підключенні до однієї загальної централізованої системи управління. Однак така система в приміщенні є не завжди, найчастіше вентиляція і кондиціювання управляються незалежно один від одного.

Компанія Mitsubishi Electric розробила рішення, яке дозволить вентиляційних установок з рекуперацією теплоти торгової марки «Лоссней» керувати температурою повітря, тобто забезпечувати в приміщенні тепловий комфорт і якість повітря одночасно.

Lossnay — комплексне рішення для комфорту та енергоефективності
Рис. 2б

Є два варіанти підготовки повітря з точки зору оптимізації його температури: управління температурою повітря в приміщенні в режимі охолодження в діапазоні від 19 до 28 °C і в режимі нагрівання в діапазоні від 17 до 28 °C, а також управління температурою повітря, що подається у режимі охолодження в діапазоні від 17 до 23 °C і в режимі нагрівання в діапазоні від 23 до 28 °C.

Для цього до вентиляційної установки «Лоссней» і до зовнішнього блоку комерційної серії Mr. Slim серії Power Inverter PUHZ-ZRP підключається теплообмінний блок «фреон-повітря» моделі GUG 01/02/03/SL-E. Роботою даного комплексу можна керувати або з пульта управління теплообмінного блоку GUG-SL (рис. 2а), вибираючи режимыТһегмо-ON і Thermo OFF і температуру повітря в потоці в режимі охолодження або нагрівання, або з двох пультів (рис. 2б), при цьому другий — стандартний пульт установка «Лоссней», що дозволяє включати або вимикати подачу повітря, а також вибирати режими роботи вентиляційної установки (ступінь продуктивності вентиляторів, режим рекуперації, вентиляції, байпас тощо).

При використанні такого рішення є наступні обмеження: до зовнішнього блоку серії Mr. Slim під'єднується лише один теплообмінний блок GUG-SL, цей блок може працювати тільки при ступенях продуктивності «Лоссней» 3 і 4. В режимах вентиляції і байпаса, а також при ступенях продуктивності 1-й і 2-й блоки GUG-SL повинні бути вимкнені.

Таблиця сумісності

Витрата
повітря, м3/год
Модель
Lossnay
Управління температурою УВ Управління температурою ПВ
Т/О Блок Зовнішній блок Т/О Блок Зовнішній блок
Модель Модель Вироб-
водій-
ність,
нагрів, кВт
Вироб-
водій-
ність,
охолодження, кВт
Модель Модель Вироб-
водій-
ність,
нагрів, кВт
Вироб-
водій-
ність, охолодження, кВт
500 LGH-50RVX-E GUG-01SL-E PUHZ-ZRP35 4,1 3,6 GUG-01SL-E Зовнішній
блок
відсутній
650 LGH-65RVX-E
800 LGH-80RVX-E GUG-02SL-E PUHZ-ZRP71 8,0 7,1 GUG-02SL-E PUHZ-ZRP35 4,1 3,6
1000 LGH-100RVX-E
1500 LGH-150RVX(T)-E GUG-03SL-E PUHZ-ZRP100 11,2 9,5 GUG-03SL-E PUHZ-ZRP71 8,0 7,1
2000 LGH-200RVX(T)-E
2500 LGH-250RVX(T)-E PUHZ-ZRP125 14,0 12,5

Є можливість підключення даного комплексу до системи централізованого управління по лінії M-Net виробництва Mitsubishi Electric.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner