Продавець Аероком - вентиляция, кондиционирование, отопление розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
181 відгук
+380 (96) 743-05-16
+380 (50) 282-88-30
ул.Тепличная-15, офис 2, Дніпро, Україна
Аероком - вентиляція, кондиціонування, опалення

Кошторис по монтажу теплового насоса Mitsubishi Electric для опалення будинку 136кв.м.

Кошторис по монтажу теплового насоса Mitsubishi Electric для опалення будинку 136кв.м.

Кошторис по монтажу теплового насоса Mitsubishi Electric для опалення будинку 136кв.м. завантажити

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ по влаштуванню системи  теплового насоса.

Даний пропозицію виконано на підставі технічного завдання Замовника, ескізних креслень і згідно з чинною нормативною документацією.

 Запропонований варіант рішення розроблено  на підставі архітектурних креслень, у відповідності з діючою нормативною документацією, будівельними нормами і правилами.

У комерційній пропозиції пропонується наступне обладнання:

         - Тепловий насос повітря-вода на базі інвертора пр-ва Mitsubishi Electric  (Японія).

 

Характеристики Повітряний Тепловий насос Power invertor з зовнішнім теплообмінником PUHZ-SW100VHA

Система теплового насоса.

           Cерия Mitsubishi Electric (Японія), розроблена спеціально для цілодобової роботи, тому успішно застосовується вже протягом 15 років в приміщеннях, де постійно потрібно асиміляція великої кількості теплової енергії та здійснення посиленою рециркуляції повітря для досягнення заданих параметрів температури повітря.

Пропоновані системи кондиціонування є реверсивними, тому можуть дуже ефективно обігрівати (догрівати) приміщення в зимовий та перехідний період року (при температурі зовнішнього повітря до -25°С), коли система опалення ще або вже не включена, або працює не ефективно.

Інверторна технологія,  є справжньою інновацією в області систем кондиціонування. Вона заснована на простому принципі: інвертори регулюють використовувану потужність у відповідності з поточними потребами. Не більше і не менше. Ця технологія дає два конкретні переваги:

Комфорт: Інвертор багаторазово повертає витрати на нього завдяки підвищенню рівня комфорту. Система кондиціонування повітря з інвертором безперервно регулює вихідну потужність охолодження та обігріву у відповідності з температурою повітря в приміщенні. Інвертор скорочує час запуску системи, і дозволяє швидше досягти необхідної температури повітря в приміщенні. Коли температура досягнута, інвертор постійно її підтримує.

Енергоефективність: Оскільки інвертор контролює і регулює температуру повітря, коли це необхідно, споживання енергії знижується на 30% порівняно з традиційною системою Вкл/Викл!

Термін поставки обладнання 1-3 тижні

            Примітка:

      Вартість комерційної пропозиції може бути скоригована в разі зміни наданих вихідних даних.                                                                                                      

Примітка: у вартість комерційної пропозиції не включена вартість робіт по монтажу-демонтажу підвісних стель і/або перегородок, послуг підйомної техніки, а також пристрої силової електричної проводки до обладнання, штроба.

Вартість монтажних матеріалів може змінитися в залежності від довжини магістралі.

Зак-до самостійно

-готує місце під зовнішній та внутрішній блок теплового насоса (кріпиться на стіну)

-Підвести живлення під зовнішній блок (електричну схему за запитом висилаємо)

Навіщо повітряного теплового насоса накопичувальний бак, і який необхідний її обсяг?

При работе воздушного теплового насоса есть технологическая необходимость в периодической оттайке наружного блока. При этом для оттайки наружного теплообменника используется тепло аккумулированное в водяном контуре, или проще говоря, при оттайке наружного блока происходит охлаждение водяного контура, при этом процессе, протяженностью максимум 15мин., жизненно важно не допускать охлаждения воды до критической температуры в 20°С (во избежание угрозы замораживания внутреннего теплообменника). Для этого необходимо иметь в водяном контуре минимально необходимый объем циркулирующего теплоносителя:

m(кг)=Q(кВт)*24

де Q-це максимальна продуктивність по теплу для зовнішнього блоку.

Якщо об'єм циркулюючого теплоносія виявиться менше розрахункового значення, то необхідно збільшити обсяг системи до розрахункового значення установкою накопичувальної ємності!

Крім цього, якщо є необхідність "холодного" старту системи опалення (тобто старт теплового насоса з низькою початковою температурою теплоносія і (або) низькою температурою опалювальних приміщень), необхідно обладнати гідравлічний контур накопичувальним баком з об'ємом як показано вище і 3-х ходовим регулюючим клапаном, керованим від системи автоматики теплового насоса. Така схема сприяє швидкому акумулювання тепла для безаварійної розморожування зовнішнього блоку.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner