Вентилятор осевой DS120
- Готово до відправки
- Тільки оптом
353 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликі осьові вентилятори, переважно застосовуються під час обдування й охолодження
машин і пристроїв, також можуть використовуватися для вентиляції невеликих приміщень.
Вентилятори характеризуються низьким рівнем шуму, невеликим споживанням енергії.
машин і пристроїв, також можуть використовуватися для вентиляції невеликих приміщень.
Вентилятори характеризуються низьким рівнем шуму, невеликим споживанням енергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Виробник | Weiguang |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 138 куб.м/год |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


